خانهپروژه فروشگاه اینترنتی با PHP

پروژه فروشگاه اینترنتی با PHP

پروژه فروشگاه اینترنتی با PHP

پروژه فروشگاه اینترنتی با PHP

فروشگاه اینترنتی

هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی با اهداف مختلف انجام می شود اما به عنوان اصلی ترین هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی ، می توانبه کسب درآمد از فروشگاه اینترنتی اشاره کرد.

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از شاخه های پرطرفدار طراحی سایت است که در چند سال اخیر و با افزایش میزان استفاده افراد از اینترنت، رونق و توسعه فراوانی یافته است.

هدف از طراحی فروشگاه اینترنتی در واقع جذب مشتری در فضای مجازی و به موجب آن کسب درآمد است. البته دستیابی به این هدف چندان آسان نیست.

امروزه هزاران هزار فروشگاه اینترنتی وجود دارند. اما در این میان تنها تعداد معدودی از بی شمار طراحی فروشگاه اینترنتی توانسته اند به موفقیت و هدف خود دست پیدا کنند. برای این منظور، صاحبان کسب و کارها باید علاوه بر تمرکز بر روی طراحی سایت، به سئو و بهینه سازی سایت نیز توجه کنند. با این کار ، فروشگاه اینترنتی در صفحات برتر نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می شود و در نتیجه تعداد بازدید کنندگان و مشتریان فروشگاه اینترنتی شما افزایش می یابد.

طراحی فروشگاه اینترنتی یکی از مسائل مهم است که بهترین روش برای طراحی آن استفاده از زبان برنامه نویسی PHP است.

زبان PHP یک زبان برنامه نویسی سمت سرور قدرتمند می باشد که امروزه به رقیبی جدی برای محصول ماکروسافت یعنی ASP.NET تبدیل شده است. این زبان متن باز یا همان OPEN SOURCE می باشد. به اعتقاد خیلی از برنامه نویسان دست برنامه نویس در زبان PHP بازتر از زبان ASP.NET می باشد. برخی هم از راحت تر بودن کد نویسی با PHP دم می زنند. در کل هر یک از دو زبان فوق مزایا و معایب خود را دارا هستند.

دانلود پروژه برنامه نویسی و طراحی یک فروشگاه اینترنتی با زبان PHP در پروژه حاضر یک فروشگاه اینترنتی با امکانات کامل در اختیار شما قرار گرفته است که با زبان برنامه نویسی PHP و بانک اطلاعاتی MySQL نوشته شده است.

این پروژه با پرداخت کمترین هزینه در اختیار دانشجویان و برنامه نویسان و علاقمندان قرار گرفته است .برای دانلود سورس کامل پروژه فروشگاه اینترنتی می توانید بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

RIAL 800,000 – خرید
امتیاز به این مقاله
نویسنده

nasim.talebi0092@gmail.com